ورود هنرمندان
خانه بهار

دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد

جشنواره «خانه بهار» مشهد برگزار می‌کند؛

نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان بخش بین‌الملل
جشنواره هنرهای شهری «خانه بهار» مشهد نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان بخش بین‌الملل را برگزار می‌کند.
نمایشگاه آثار هنرمندان حاضر در بخش بین‌الملل جشنواره هنرهای شهری «خانه بهار» با نمایش بیش از 30 اثر در حوزه طرح و حجم از هنرمندان خارجی  برپا می‌شود.
این نمایشگاه که از تاریخ 19 لغایت 22 اسفندماه در محل نگارخانه چارسوق مشهد برپا است، آثار منتخب هنرمندان نقاش و مجسمه‌ساز از کشورهای روسیه، کره جنوبی و اردن را در راستای استفاده هنرمندان از تجربیات و دانش هنری در سطح بین‌المللی به نمایش می‌گذارد.
آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه از خانم بوسوک لی (Bosuk Lee) از کشور کره جنوبی، نقاش و رئیس انجمن بین المللی هنرمندان فرهنگ جهانی و آقای کمال ابو حلاوه (Kamal Abu Halaweh) از کشور اردن، نقاش و رئیس انجمن هنرمندان اردن، خانم النا تاچنکو (Elena Tkachenko) از کشور روسیه، نقاش و هنرمند نساجی، عضو انجمن هنرمندان روسیه و همچنین آقای ایگور آندریوخین (Igor Andriukhin) از کشور روسیه، نقاش و مجسمه‌ساز، عضو انجن بین المللی هنرمندان خلاق قرن 21 مهمانان می‌باشد.
عموم هنرمندان و علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از 9 صبح الی 19 به ضلع غربی بوستان کوهسنگی، نگارخانه چارسوق، سالن استاد سلطانعلی مشهدی مراجعه فرمایند.